تست

نمودار ۱

  • یک
  • دو

نوار پیشرفت

توسعه
طراحی
بازاریابی

فروش اقساطی با استفاده از کد تخفیف

در صورت تمایل به تقسیط به روش های ” یک ماهه ” و ” سه ماهه ” و ” شش ماهه ”

می توانید کد مورد نظر را در قسمت تخفیف سبد خرید وارد نمایید .

ترکیب سهامداران بیمه پاسارگاد و مشخصات سهامداران (بیش از یک درصد)

ترکیب سهامداران بیمه پاسارگاد و مشخصات سهامداران (بیش از یک درصد) درصد مالکیت تعداد سهام

دستورالعمل پوشش های درمان تکمیلی دارندگان بیمه نامه های عمر و تامین آتیه 

تامین هزینه های بستری در بیمارستان مربوط به زایمان و نازایی، اعمال جراحی به منظور زیبایی، جنون و هزینه های مربوط به معلولیت ذهنی، سقط جنین، لقاح مصنوعی، عقیم سازی، خودکشی، قتل و جنایت، ترک اعتیاد، بیماری های مادرزادی، رفع عیوب انکساری چشم (لیزیک و لازک و …) هزینه تهیه اعضاء طبیعی و مصنوعی بدن، هزینه های ناشی از حوادث طبیعی مانند (سیل و زلزله و آتش فشان)، هزینه های ناشی از جنگ و شورش و اغتشاش، هر نوع هزینه های سرپائی، کلینیکی و پاراکلینیکی و دندانپزشکی واتاق خصوصی تحت پوشش نمی باشد .

تعریف بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر عبارت است از عقد قرارداد بین یک شرکت بیمه و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی که به موجب آن شرکت بیمه (بیمه گر )تکالیف و تعهداتی در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی(بیمه گذار )بر عهده می گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه شده )بستگی دارد ،بیمه گر متعهد است که در انتهای مدت بیمه ،چنانچه بیمه شده در قید حیات باشد سرمایه بیمه نامه را به بیمه گذار و چنانچه در طول مدت بیمه نامه ،بیمه شده فوت نماید سرمایه بیمه نامه را به وراث و یاذینفع بیمه نامه پرداخت نماید .

تصاویر من

سلام! من اولین خط هدینگ هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

بیمه پاسارگاد چه پوشش هایی می دهد ؟

پوشش خطر فوت طبیعی

پوشش فوت در اثر حادثه

…………………